Poznejte Vaši knihovnu

Pokud se k nám chystáte poprvé nebo se chcete více dozvědět o našich službách, jistě oceníte říjnové exkurze v knihovně, které pro Vás připravujeme, a on-line průvodce knihovnou.

On-line průvodce knihovnou si můžete prolistovat již teď. Exkurze po knihovně jsou plánovány vždy na pondělí a středu po celý říjen. Ještě Vás o nich budeme blíže informovat na facebooku a i zde na webu.

Co Vás během exkurzí čeká?

• prozradíme Vám, jak fungují naše výpůjční služby
  • poradíme Vám, jak se máte orientovat ve volném výběru nebo jak si objednat knihu ze skladu
  • upozorníme Vás na možnost meziknihovní výpůjční služby a řekneme Vám, jak funguje
  • představíme Vám naše elektronické informační zdroje a dáme Vám tipy, jak je co nejlépe využívat
  • seznámíme Vás i s našimi reprografickými službami (kopírování, tisk, skenování)
  • v některých knihovnách Vám představíme naše individuální/týmové studovny
  • zmíníme možnost půjčování čteček e-knih, v některých knihovnách i notebooků nebo tabletu
  • poradíme Vám, jak snadno vracet knihy pomocí biblioboxů i po zavírací době knihovny
  • seznámíme Vás s otevírací dobou knihoven
  • ukážeme Vám náš on-line katalog, knihovní web a facebook

Těšíme se s Vámi v knihovně na viděnou.

exkurze2017

05.09.17