Svět knihy Plzeň 2020

25.-26.9. bude plzeňské DEPO2015 hostit již 3. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu SVĚT KNIHY PLZEŇ 2020! Chybět nebude ani naše univerzitní vydavatelství.

Poslední zářijový víkend tak budete moci v Plzni strávit s knížkami, filmy a vínem. Na své si ale přijdou i odborní návštěvníci, děti a mladí čtenáři nebo fanoušci sci-fi a fantasy.

V připravovaném programu se opět objeví oblíbení domácí autoři a zajímavé výstavy. Řeč však nebude jen o literatuře, ale také o jejím kulturním, společenském a politickém kontextu. Mezinárodní rozměr akce umocňuje jak tradiční účast Polska, Francie či severských zemí, tak nově přibyvší prezentace německy psané literatury, kterou Rakousko, Německo a Švýcarsko připravuje pod společnou hlavičkou Das Buch.

Přípravy programu můžete sledovat na stránkách:

Univerzitní vydavatelství zde plánuje nabízet své tituly s veletržní slevou. Zakoupit si na veletrhu tak budete moci např. oblíbené tituly Tachovská kuchařka receptů, příběhů a vzpomínek od Gabriely Fatkové, Andrey Königsmarkové a Terezy Šlehoferové nebo Dějiny Plzně a Plzeňského kraje od Evy Muškové.

Těšíme se s Vámi na viděnou.

02.09.20