Přejít k obsahu

Databáze ASPI a CODEXIS

Studenti Fakulty právnické mohou nově využít vzdáleného přístupu k databázím ASPI a CODEXIS, které nabízejí elektronické publikace a články zabývající se nejen právní problematikou.

ASPI

Služba ASPI nabízí rozsáhlou elektronickou knihovnu, kde naleznete kompletní zdroje právních předpisů, vybranou judikaturu a více než 1 000 titulů od renomovaných autorů - průběžně aktualizované komentáře, monografie, praktické aplikace a mnoho dalšího.

Přístup z adresy: http://www.noveaspi.cz/

Registrace/přihlašování probíhá prostřednictvím univerzitní emailové adresy.

Vzhledem k platným mimořádným opatřením dopadajícím na výuku byla firmou ATLAS CONSULTING s. r. o. pro studenty Fakulty právnické rozšířena nabídka informačního zdroje CODEXIS o přístup ke kompletnímu systému včetně knihovny Liberis, časopisů, CITEXu a dalších funkcí.

CODEXIS

CODEXIS® je komplexně řešený software navržený pro efektivní práci s informacemi ze všech oblastí práva. Je určen pro právníky a zástupce právnických profesí, finanční manažery, ekonomy, účetní, úředníky, manažery a specialisty, kteří k výkonu své práce potřebují snadný přístup k právním předpisům, zákonům a informacím k určitému tématu (např. personalistika, účetnictví, GDPR a další).

Registrace probíhá prostřednictvím univerzitního emailové adresy, postup je uveden na: https://academia.codexis.cz/.

Všechny další potřebné informace jsou k dispozici na webu https://codexisacademia.cz/.

Vaše knihovna


20.03.20
Zpět na seznam aktualit

Patička