Daruj knihu

14. únor není jen dnem zamilovaných, ale i Mezinárodním dnem darování knihy! Pokud máte chuť anonymně darovat novou nebo přečtenou knihu, přineste ji do knihovny. Zprostředkujeme její předání do knihovny Věznice Plzeň.

Knihy můžete darovat na všech pobočkách naší knihovny ve dnech 10.–14. února 2020. Radost udělá každá kniha, ale letos potěší zejména beletrie pro dospělé nebo populárně-naučné knihy.

Darované knihy předáme do knihovny Věznice Plzeň.

Navazujeme tak na úspěšnou akci z předešlých let. Loni jsme zprostředkovali předání knih do domovů pro seniory (SeneCura SeniorCentrum Plzeň a Baculus - Domova poklidného stáří Vejprnice). Před 2 roky jsme spolu s Vámi dětskými knihami obdarovali Základní školu a Mateřskou školu pro zrakově postižené a vady řeči. Před 3 roky darované knihy zamířily na lůžková oddělení a LDN Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. a Fakultní nemocnice Plzeň.

Děkujeme všem, kteří se zapojí.

DARUJKnihy2020

05.02.20