Daruj knihu

14. únor není jen dnem zamilovaných, ale i Mezinárodním dnem darování knihy! Pokud máte chuť anonymně darovat novou nebo přečtenou knihu, přineste ji do knihovny. Zprostředkujeme její předání do domova pro seniory.

Knihy můžete darovat na všech pobočkách naší knihovny ve dnech 6. - 14. února 2019. Radost udělá každá kniha bez ohledu na žánr.

Darované knihy předáme do SeneCura SeniorCentrum Plzeň a Baculus - Domova poklidného stáří Vejprnice.

Navazujeme tak na úspěšnou akci z předešlých let. Před rokem jsme spolu s Vámi dětskými knihami obdarovali Základní školu a Mateřskou školu pro zrakově postižené a vady řeči. Rok předtím darované knihy zamířily na lůžková oddělení a LDN Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. a Fakultní nemocnice Plzeň.

Děkujeme všem, kteří se zapojí.

darujKnihu2019

05.02.19