Open Access Week 2019

Ve dnech 21.-25. října se knihovna zahalí do oranžové. Jako každý rok na Vás čeká Open Access Week!

Open Access Week je mezinárodní propagační akce zaměřená na podporu open access k výsledkům vědy a výzkumu. Koná se každoročně vždy v jednom z posledních říjnových týdnů.  V knihovně Vás přivítají kolegové a kolegyně v oranžových tričkách (barvě otevřeného přístupu), kterých se budete moci zeptat na vše, co vás o otevřeném přístupu zajímá.

Univerzita Karlova pořádá v rámci Open Access Weeku webináře na nejrůznější témata.

Rozmanitou nabídku webinářů v rámci Open Access Week připravil i evropský projekt OpenAIRE.

Přijďte se od pondělí 21.10. do středy 23.10. zeptat na vše, co vás zajímá o otevřeném přístupu.

OAaRIV

16.10.19