Daruj dětskou knihu

14. únor není jen dnem zamilovaných, ale i Mezinárodním dnem darování knihy! Pokud máte chuť anonymně darovat novou nebo přečtenou dětskou knihu, přineste ji do knihovny. Zprostředkujeme její předání do Mateřské školy pro zrakově postižené a vady řeči.

Knihy můžete darovat na všech pobočkách naší knihovny ve dnech 7. - 16. února 2018. Radost udělá každá dětská kniha bez ohledu na žánr. Darované knihy předáme Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči, Ke Špitálskému lesu 3.

Navazujeme tak na úspěšnou akci z loňského roku. Před rokem jsme spolu s Vámi obdarovali knihami lůžková oddělení a LDN Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. a Fakultní nemocnice Plzeň. Do každé z nemocnic jste darovali téměř 500 titulů knih.

Děkujeme všem, kteří se zapojí. Letos na Vás navíc čeká malá sladká odměna!

DarujKnihu2018

05.02.18