Knihovna předala do mateřské školy darované knihy

Díky Vám jsme vybrali během akce "Daruj dětskou knihu" štědrou nadílku knih. Knihy jsme předali v úterý 27. února Základní škole a Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči v Plzni.

Akci knihovna uspořádala u příležitosti Mezinárodního dne darování knihy, kterým je 14. únor. Všechny nás potěšilo, že čtenáři přinesli do knihovny zajímavé a čtivé tituly, které pomohou zpříjemnit dětem čas strávený ve školce, škole a družině. Již během předání měly děti neskrývanou radost. Počet knih předčil naše očekávání - do mateřské školky jsme díky Vám darovali přes 400 titulů dětských knih.

Pokud jste se nestihli letos zapojit, nezoufejte. Z akce se stává pěkná tradice, vzhledem k velkému zájmu ji zopakujeme i napřesrok.

Velký dík patří všem, kteří se letos do sbírky zapojili!

DarujKnihu-Predani

28.02.18