Zveme Vás na OA Week

I letos se v naší knihovně můžete těšit na Open Access Week. Přichystali jsme pro Vás seminář "Jak na otevřené vzdělávací zdroje?".

Seminář "Jak na otevřené vzdělávací zdroje?" se bude konat v úterý 23. října od 9:30 do 11:00 v místnosti UB 106. Seznámíte se s otevřenými vzdělávacími zdroji, možnostmi jejich financování na ZČU a s Digitální knihovnou ZČU jako prostorem pro otevřené vzdělávání.

Ve středu 24. října proběhne v učebně UB106 v rámci projektu "Prostor učení" seminář Open Access. V dopoledním bloku od 9:30 do 11:30 se seznámíte se základními informacemi o Open Access a Digitální knihovnou ZČU. Odpoledne se zaměříme na institucionální podporu otevřeného přístupu. Dozvíte se, co jsou to predátoři, a jak je rozpoznat a seznámíte se stručně i s otevřeným vzděláváním na ZČU.

Mimo to Vás v knihovně přivítají kolegové a kolegyně v oranžových tričkách (barvě otevřeného přístupu), kterých se budete moci zeptat na vše, co vás o otevřeném přístupu zajímá.

OA2018

17.10.18