Pátky v chebské knihovně

Ekonomická knihovna sídlící v Chebu by Vám ráda zpestřila studijní pátky relaxačním programem. Představíme Vám například práci s myšlenkovými mapami nebo Vás naučíme vytvářet mandaly.

První netradiční setkání je naplánováno na pátek 30. listopadu od 9 hodin. Mimo jiné Vám představíme novinky v knihovně a seznámíme Vás s myšlenkovými mapami a jejich využitím.

CHEB_patek_30.11

Na akci navážeme v pátek 14. prosince opět od 9 hodin. Opět shrneme, co je nového u nás v knihovně, a naučíme Vás vytvářet mandaly. Věříme, že si v předvánočním shonu všichni odpočineme a zpříjemníme si páteční dopoledne.

CHEB_patek_14.12

Ekonomická knihovna v Chebu sídlí v Hradební 22. Jsme tu pro Vás každý všední den - od pondělí do čtvrtka v čase 8.00-18.00, v pátek platí zkrácená otevírací doba 8.00-12.00. Tak si přijďte v zimních měsících oddychnout do tepla knihovny. Těšíme se na Vás.

21.11.18