Studiem to nekončí! Zůstaňte s námi

Zvládli jste úspěšně studium? Chodíte rádi do Univerzitní knihovny a nechce se Vám s knihovnou loučit? Nemusíte.

Rádi Vás u nás v knihovně vidíme. Rozhodli jsme se proto vyjít Vám vstříc a absolventům nabízíme pro první rok registraci zdarma (bez registračního poplatku 100,00 Kč)!

Změní se pro Vás něco? Ano, ale jen minimálně. Odlišné budou Vaše výpůjční lhůty a přístup k elektronickým informačním zdrojům bude možný pouze z prostor Univerzitní knihovny (viz knihovní řád). Jsme tu primárně pro studenty a akademiky, nebojte se však, že bychom Vám něco odpírali. Budete si moci půjčovat knihy, využívat naši podpůrnou techniku (PC, dataprojektory, čtečky e-knih, interaktivní tabule aj.), listovat v nových časopisech a k ruce Vám bude náš ochotný personál.

Studiem to nekončí! Jsme tu pro Vás i nadále.

10.02.14